Sonunda beklenen jailbreak yayınlandı. Luca Todesco, Yalu 10.2 jailbreaki yayınlandı.

2 gün önce iPhone 6s, iPhone 6s Plus,iPhone SE,iPad Pro için çıkan yalu 10.2 jailbreakı güncellenerek 6 ve 6 Plus'ı da içine aldı.

- Jailbreak şimdilik iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus,iPhone SE,iPad Pro. Diğer tüm 64 bit cihazları yapılan güncellemeler ile desteklemeye başlayacak.

- iOS 10.2 ve daha alt iOS 10 versiyonlarında çalışıyor.

- 32 bit cihazlar için destek yok.

- mobilsubstrate desteği var

Yalu Jailbreak iOS 10.2 ipa link: https://goo.gl/pCJZy7

Cydia impactor: http://www.cydiaimpactor.com

Nasıl Yapılır?

1. Telefonunuzu bilgisayarınıza usb ile bağlayın.

2. iTunes'i son sürümüne güncelleyin.

3. Telefonunuzdan kilidi ve iPhone'umu bul desteğini kapatın. Jailbreak yaptıktan sonra tekrar açabilirsiniz.

4. Cydia İmpactor'u açın ve üst kısımda telefonunuzun ismi yazdığından emin olun. Eğer isminiz gözükmüyorsa ya telefon doğru bağlanmamıştır yada iTunes son sürümde değildir.

5. İndirdiğiniz ipa dosyasını Cydia İmpactor'a doğru sürükleyin. Cydia Impactor'a Apple ID kimlik bilgilerinizi girin. Bir uyarı çıkacak buna Tamam/OK'a basın.

6. En altta Complate yazısı çıktıntan sonra telefonunuza dönün.

7. Telefonunuzdan Ayarlar> Genel> Profiller ve Cihaz Yönetimi veya Genel> Cihaz Yönetimine gelin ve burada bulunan jailbreak profiline girip güven diyerek kurulumu tamamlayın.

8. yalu102 jailbreak uygulamasına girin. Bu uygulamanın iPhone'unuzu yavaşlatabileceğini söyleyen uyarıyı tamam diyerek geçin. Uygulamanın ortasında bulunan "go" butonuna basın. Ekran kapanıp tekrar açılınca Cydia kurulmuş olacak.

Video ile yapılış

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları